• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با همکاری انجمن هلدینگ برگزار می‌کند

وبینار رایگان بهینه سازی فرآیندهای تجاری در سازمان‌ها و کارخانه‌ها

تاريخ 1400/08/03 ساعات 12:13

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC)با همکاری انجمن هلدینگ‌های ایران، یک وبینار رایگان با عنوان«وبینار رایگان به سوی انقلاب صنعتی چهارم با اینترنت اشیاء: بهینه سازی فرآیندهای تجاری در سازمان‌ها و کارخانه‌ها» را برگزار می‌کند.

 

مدت این وبینار یک ساعت بوده و در روز چهارشنبه پنجم آبان ماه در ساعت 19 برگزار می‌شود.

اینترنت اشیاء (IoT) از قابلیت ارسال داده‌های بلادرنگ برای بهبود بهره‌وری عملیاتی در سازمان‌ها و صنایع مختلف استفاده می‌کند. هنگامی که ماشین آلات و تجهیزات بیشتری مجهز به انواع حسگرهای متصل به اینترنت شوند و داده‌های محیط پیرامونی خود را به صورت برخط ارسال کنند، تحلیل این داده‌ها نتایج ارزشمندی را از طریق بهینه‌سازی فرآیندها برای سازمان‌ها و صنایع با حرکت به سوی انقلاب صنعتی چهارم فراهم می‌آورد که مهم‌ ترین آنها بالا رفتن راندمان و کاهش هزینه‌های عملیاتی است. از دیگر دستاوردهای این تحول، آگاهی از اطلاعات لحظه‌ای از کلیه رویدادهای با اهمیت در سازمان‌ها و صنایع است که این اطلاعات به همراه دیگر اطلاعات ارزشمند جمع‌آوری شده از خارج از سازمان نظیر وضعیت آب و هوایی، قیمت حامل‌های انرژی، بازارهای مالی و غیره در کنار یکدیگر به سامانه‌ای مدیریت یکپارچه متصل شده و منجر به بالا رفتن بهره‌وری سازمان‌ها و صنایع می‌شود.

از این رو، در همایشی که توسط اتاق تهران و انجمن هلدینگ ایران ترتیب داده شده، در مورد موضوعاتی چون مرور قابلیت های اینترنت اشیاء و نقش آن در تحقق انقلاب صنعتی چهارم، بررسی روندهای دنیا در حوزه اینترنت اشیاء و انقلاب صنعتی چهارم، اهمیت اینترنت اشیاء و انقلاب صنعتی چهارم برای سازمان ها و صنایع،دستاوردهای اینترنت اشیاء و انقلاب صنعتی چهارم برای سازمان ها و صنایع و اقدامات مورد نیاز برای مهاجرت از وضعیت کنونی به وضعیت مطلوب بحث خواهد شد.

علاقه‌مندان به حضور در این وبینار برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌ها

 

 

 


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.