• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

 با همکاری موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی و مرکز داوری اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود

دوره‌های پودمانی آموزش داوری و حقوقی

تاريخ 1400/06/17 ساعات 12:29

یک دوره پودمانی آموزش امور حقوقی مورد نیاز بنگاه‌های اقتصادی با همکاری موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی و مرکز داوری اتاق بازرگانی تهران به زودی برگزار می‌شود.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی و مرکز داوری اتاق بازرگانی تهران، حسب نیاز جامعه اقتصادی کشور به متخصصان و کارشناسان حقوقی برای تدوین قراردادها، رسیدگی به تخلفات و پرهیز از گرفتار شدن شرکت در بند و تبصره‌های قانون، اقدام به برنامه‌ریزی و تدوین یک دوره پودمانی آموزش‌های حقوقی کرده‌اند که به زودی برگزار می‌شود.

در نشستی که در اتاق تهران با حضور رئیس مرکز داوری و مدیرعامل موسسه آموزش برگزار شد، در خصوص ضرورت برگزاری این دوره‌ها با توجه به مشکلات متعدد بنگاه‌های اقتصادی در مباحث حقوقی، حل اختلاف و داوری بحث و مقرر شد به زودی برنامه آموزشی این دوره‌ها برای استفاده فعالان اقتصادی اطلاع‌رسانی شود.

در این نشست، وحید تقی‌خانی با این توضیح که موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران برنامه‌ریزی برگزاری دوره‌های پودمانی برای افزایش دانش و آگاهی فعالان اقتصادی و بنگاه‌ها و تشکل ها را در دستورکار خود قرار داده و برای کسانی که این دوره‌ها را به پایان برسانند ،گواهی صلاحیت حرفه‌ای صادر می‌کند که این گواهی می‌تواند برای کسب جایگاه شغلی به عنوان یک سند معتبر به کار گرفته شود.

مدیرعامل موسسه آیتک با اشاره به همکاری این موسسه و مرکز داوری اتاق تهران ادامه داد: دوره‌های مشخصی برای آموزش اصول و مبانی حقوقی مورد نیاز بنگاه‌ها مانند قراردادنویسی، تنظیم قراردادهای بین‌المللی و ... تهیه و تنظیم شده است که با کمک روابط عمومی به طور وسیع اطلاع‌رسانی خواهد شد.

هم‌چنین حمیدرضا علومی با اشاره به تحولی که مرکز داوری اتاق تهران در چند سال گذشته در حوزه رسیدگی به اختلافات تجاری و حل دعاوی ایجاد کرده و علامت مثبتی که به جامعه حقوقی کشور داده است، همکاری مرکز داوری و موسسه آموزش را یک گام مهم در ارائه خدمت به اعضای اتاق و فعالان اقتصادی عنوان کرد.

رئیس مرکز داوری گفت: دوره‌های آموزشی مورد نظر به صورت هدفمند برنامه‌ریزی شده و به مسائل مهمی که در اقتصاد ما مغفول مانده ، مانند حقوق مالکیت معنوی یا فضای حقوقی استارت‌آپ‌ها که بحث تقریبا جدیدی در اقتصاد ایران است، می‌پردازد و شرکت کردن در این دوره‌ها می‌تواند برای کارشناسان و مدیران حقوقی بنگاه‌ها بسیار آموزنده و کاربردی باشد.


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.