• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی جامع ثبت سفارش، ارز نیمایی و اظهار از راه دور در گمرک

تاريخ 1399/10/29 ساعات 12:06

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (آیتک) یک دوره آموزشی با عنوان «دوره جامع ثبت سفارش واردات کالا از طریق سامانه NTSW، خرید و فروش ارز نیمایی و اظهار از راه دور در گمرک (EPL)» در فروردین 1400 برگزار می‌کند.

 موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، برنامه‌ریزی برای تداوم برگزاری دوره‌های آموزشی در سال 1400 را آغاز کرده و با برگزاری دوره آموزشی «جامع ثبت سفارش واردات کالا از طریق سامانه NTSW ، خرید و فروش ارز نیمایی و اظهار از راه دور در گمرک (EPL)» به استقبال سال جدید رفته است.

این دوره آموزشی که به مدت 28 ساعت و هم‌زمان به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود از 28 فروردین ماه سال 1400 آغاز شده و پس از آن در روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 16 لغایت 20 ادامه می‌یابد.

آشنایی با مراحل گام به گام (نقشه راه) فرآیند واردات قطعی، نحوه ثبت‌نام و دریافت رمز عبور و نام کاربری در سامانه جامع تجارت ایران، نحوه ایجاد و دریافت نقش‌های کاربری مختلف در سامانه جامع تجارت ایران، نحوه جست‌وجو و دریافت شناسه فروشنده خارجی، ایجاد درخواست، پیگیری ثبت سفارش تا صدور آن در سامانه جامع تجارت ایران، آشنایی با فرآیندهای پس از ثبت سفارش، تمدید و ویرایش در سامانه جامع تجارت ایران، گروه‌بندی کالاهای وارداتی و آخرین تغییرات آن، آشنایی با سامانه نیما، ارزش‌گذاری کالا، ارتباط گمرک با پایانه‌های حمل داخلی و فرآیند ورود و خروج کامیون از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره است که توسط ساسان خدایی و حبیب‌الله نجاتی‌زاده ارائه خواهد شد.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از دوره ها 

 


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.