• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی عرضه و پذیرش شرکت، بنگاه‌های تولیدی و خدماتی در بازارهای بورس و فرابورس

تاريخ 1399/10/16 ساعات 10:38

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (آیتک) یک دوره آموزشی با عنوان «عرضه و پذیرش شرکت، بنگاه‌های تولیدی و خدماتی در بازارهای بورس و فرابورس» برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی تهران، براساس برنامه‌ریزی انجام شده توسط موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران دوره آموزشی عرضه و پذیرش شرکت، بنگاه‌های تولیدی و خدماتی در بازارهای بورس و فرابورس طی 4 ساعت برگزار شده و روز برگزاری آن پنجشنبه، نهم بهمن ماه خواهد بود. لازم است توضیح داده شود که تدریس دوره «عرضه و پذیرش شرکت و بنگاه‌های تولیدی و خدماتی در بازارهای بورس و فرابورس» بر عهده شرکت گروه خدمات مالی آرمان آتی است.

بر اساس اطلاعیه موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران، سرفصل‌های آموزشی این دوره مفاهیمی چون عرضه اولیه و تاریخچه آن، مقایسه عرضه اولیه شرکت با سایر روش‌های موازی و بررسی مزایا و معایب، موردکاوی عرضه‌های اولیه شرکت با سایر روش‌های موازی، موردکاوی عرضه‌های اولیه خاص در ایران و دنیا، معرفی بازارهای مختلف بورس و فرابورس و فرابورس پایه، تفاوت شرایط پذیرش در بورس و فرابورس، فرآیند پذیرش شرکت‌ها، چالش‌های پیش روی شرکت‌ها در فرآیند پذیرش و راهکارهای مقابله با آنها و بازگردانی سهام عرضه شده را در بر می‌گیرد.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت، کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از دوره ها 


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.