• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

آشنایی با فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری در کشور قزاقستان

تاريخ 1399/10/06 ساعات 12:37

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) با همکاری اتاق مشترک ایران و قزاقستان وبینار «آشنایی با فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری در کشور قزاقستان» را برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران که یکی از اهداف خود را در سال‌های اخیر تمرکز بر توسعه مناسبات تجاری با کشورهای همسایه قرار داده، تاکنون همایش‌ها و وبینارهای متعددی برای معرفی ظرفیت‌های تجاری این کشورها برگزار کرده و این بار قرار است، فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری در کشور قزاقستان را معرفی کند.

بر این اساس وبیناری با همین عنوان، در هفتم دی ماه از ساعت 11 الی 13 توسط موسسه آموزش اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود و مدرس آن حسن ولی‌بیگی، عضو هیات علمی موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی است.

تحولات اقتصادی و تجاری قزاقستان، موانع و چالش‌های صادرات به کشور قزاقستان، راهکارهای حضور در بازار صادراتی کشور قزاقستان، فرصت‌های صادرات کالا و خدمات فنی – مهندسی کشور قزاقستان و فرصت‌های کسب و کار و انواع حمایت‌های دولتی از سرمایه‌گذاران از جمله موضوعاتی است که در این وبینار به بحث و بررسی گذاشته می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در این وبینار برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت، کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

ثبت‌نام آنلاین و آگاهی از سایر دوره‌ها


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.