• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

 اتاق بازرگانی تهران با همکاری اتاق مشترک ایران و امارات برگزار ‌می‌کند

کارگاه آموزشی آنلاین اصول و فنون مذاکره

تاريخ 1399/07/27 ساعات 15:00

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران با همکاری اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات یک کارگاه آموزشی با عنوان «اصول و فنون مذاکره با تمرکز بر ارتباط تجاری با فعالان اقتصادی اماراتی» برگزار ‌می‌کند.

موسسه آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای برنامه‌های آموزشی خود برای فعالان اقتصادی و صاحبان کسب‌وکار در یک همکاری با اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات یک کارگاه آموزشی به صورت آنلاین برگزار می‌کند که طی آن اصول و فنون مذاکره با شرکای خارجی و به طور خاص فعالان اقتصادی اماراتی آموزش داده می‌شود.
این کارگاه آموزشی روز ششم آذر ماه از ساعت 9 صبح تا 13 برپا می‌شود و طی آن محمدحسین غوثی به آموزش سرفصل‌های در نظر گرفته شده برای این کارگاه می‌پردازد.
تعریف مذاکره، انواع مذاکره درونی و بیرونی، اصل مطالبه محوربودن در مذاکره،‌ اصل قابل مذاکره بودن پدیده‌های تجاری،‌اصل بیان‌پذیری در مذاکره تجاری، اصل پروژه‌محور بودن هر فرآیند مذاکره تجاری از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره است.
علاقه‌مندان به حضور در این کارگاه آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.


ثبت‌نام آنلاین و آگاهی از سایر دوره‌ها


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.