• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

دوره آموزشی جامع صادرات

تاريخ 1399/07/27 ساعات 14:53

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران یک دوره آموزشی با عنوان «آموزش جامع صادرات» برگزار ‌می‌کند.

موسسه آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای برنامه‌های آموزشی خود برای فعالان اقتصادی به‌ویژه جوانان و افرادی که به تازگی کسب‌وکار خود را شروع کرده‌اند یک دوره آموزشی جامع صادرات برگزار می‌کند.
با برنامه‌ریزی صورت گرفته، این دوره از 25 آبان ماه آغاز شده و طی 16 ساعت در 4 جلسه، در روزهای یکشنبه و دو‌شنبه از ساعت 16 تا 20 برگزار می‌شود. تدریس در این دوره آموزشی برعهده سیدمحمد واعظی است.
طراحی برنامه قدم به قدم صادرات نحوه استفاده از ابزارهای تبلیغاتی در کشورهای مختلف، نحوه تهیه کاتالوگ جهت صادرات محصولات نکات مهم در ثبت برند صادراتی و وارداتی، به دست آوردن اطلاعات در خصوص مشتریان بالقوه و بالفعل در بازار هدف،‌ شرکت و ارائه محصول در نمایشگاه‌های بین‌المللی با کمترین هزینه، نحوه استفاده از تسهیلات صادرات، صادرات به کشورهای همسایه، اعتبارسنجی شرکت‌های خارجی به خصوص شرکت‌های چینی،‌ تخصیص ارز از سامانه نیما، برندسازی یک محصول صادراتی،‌ کد تعرفه و کتاب مقررات صادرات و واردات سال ۱۳۹۹، آشنایی با مناطق آزاد تجاری، شناخت کالاهایی که جهت واردات و صادرات نیاز به مجوزات خاص دارند، معرفی سازمان‌های ارائه‌دهنده مجوز واردات، معرفی اینکوترمز 2020 و تفاوت‌های آن با نسخه‌های قبلی، هزینه‌یابی جهت پروژه‌های صادراتی، نحوه استفاده از سایت‌های B2B و B2C و اسناد و نمونه قراردادهای صادرات و وارداتی جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره است.
علاقه‌مندان به حضور در این دوره آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.


ثبت‌نام آنلاین و آگاهی از سایر دوره‌ها


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.