• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می کند

دوره آموزشی جامع ثبت سفارش واردات کالا از طریق سامانه NTSW

تاريخ 1399/06/01 ساعات 10:48

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITECC) دوره آموزشی جامع ثبت سفارش واردات کالا از طریق سامانه NTSW و اظهار از راه دور در گمرک (EPL)را برگزار می کند

اتاق تهران که برگزاری دوره های آموزشی کاربردی را برای ارتقای توان و دانش فعالان اقتصادی پی گرفته است ، این بار قصد دارد آنان را با زیر و بم واردات کالا آشنا کند.

 این دوره طی 24 ساعت آموزشی و از هفتم مهرماه کلید می خورد و روزها و ساعات برگزاری آن دوشنبه ها و چهارشنبه ها از ساعت 16 لغایت20 خواهد بود.

آشنایی با مراحل گام به گام (نقشه راه) فرآیند واردات قطعی، نحوه ثبت نام و دریافت رمز عبور و نام کاربری در سامانه جامع تجارت ایران، نحوه ایجاد و دریافت نقش های کاربری مختلف در سامانه جامع تجارت ایران، نحوه جستجو و دریافت شناسه فروشنده خارجی،ایجاد درخواست، پیگیری ثبت سفارش تا صدور آن در سامانه جامع تجارت ایران،آشنایی با فرآیندهای پس از ثبت سفارش، تمدید و ویرایش در سامانه جامع تجارت ایران، گروه بندی کالاهای وارداتی و آخرین تغییرات آن و نحوه تامین ارز واردات کالاهای اساسی بدون نیاز به استفاده از سامانه نیما ، بخشی از سرفصل های آموزشی این دوره خواهد بود.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

ثبت‌نام آنلاین و آگاهی از سایر دوره‌ها


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.