• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی فیلترنویسی در سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران

تاريخ 1399/05/25 ساعات 11:18

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران یک دوره آموزشی با عنوان «فیلترنویسی در سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران» برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران که با توجه به رونق بازار سهام و اقبال عمومی به داد و ستد در این بازار، چند دوره و کارگاه آموزشی برای آشنایی بیشتر فعالان اقتصادی با بورس برگزا کرده است، در ادامه برنامه‌های آموزشی خود یه دوره آموزشی جدید برای کار در سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران ارائه کرده است که در آن به شرکت‌کنندگان فیلترنویسی آموزش داده خواهد شد.

این دوره آموزشی طی 6 ساعت در دو جلسه در روزهای چهارشنبه 29 مرداد و 5 شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود. این جلسه به صورت حضوری و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برپا می‌شود.

فیلترنویسی کاربردهایی چون رصد کردن بازار با توجه به استراتژی‌های معاملاتی، سرعت در دسترسی به اطلاعات در بین انبوهی از اطلاعات، کاهش امکان عدم توجه و پنهان ماندن تحرکات معاملاتی در سهم، پیدا کردن سهام با ویژگی‌های مدنظر و تولید سیگنال‌های خرید و فروش و تحلیل آنها برای فعالان بازار سهام دارد.

در دوره فیلترنویسی که موسسه آموزش اتاق بازرگانی تهران تدارک دیده، سرفصل‌هایی چون آشنایی مقدماتی با فیلترنویسی، ساخت فیلدها و اطلاعات حقیقی و حقوقی و آمارها و سوابق آماری، انواع عملگر و توابع، ساختارهای کنترلی، فیلترنویسی با دستورات ساده و ... توسط علی حیدری، مدرس این دوره آموزش داده می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین و آگاهی از سایر دوره‌ها

 


 

 

 

 


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.