• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی سرمایه‌گذاری در بورس و تامین مالی از طریق عرضه اولیه شرکت‌ها

تاريخ 1399/04/23 ساعات 15:21

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «سرمایه‌گذاری در بورس و تامین مالی از طریق عرضه اولیه شرکت‌ها» برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران در تداوم برنامه‌های آموزشی خود با محوریت بازار سرمایه این بار دوره‌ای برای تامین مالی شرکت‌ها از طریق عرضه اولیه سهام در بازار تدارک دیده است که می‌تواند به کار صاحبان کسب‌وکار بخش خصوصی بیاید.

این دوره آموزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به صورت حضوری در روز دوم مرداد ماه از ساعت 11 الی13 و روز نهم مرداد ماه از ساعت 9 لغایت 13 برگزار می‌شود.

سرفصل‌های آموزشی این دوره در جلسه نخست، مواردی چون آشنایی با ساختار بازار سرمایه، روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه، آشنایی با پارامترها و ابزارهای موجود در بازار سرمایه و ارزیابی و مقایسه روند بازار سرمایه را در برمی‌گیرد و در جلسه دوم بررسی ریشه‌های اقتصادی رشد و نوسان بازارها، بررسی بازدهی بازار سرمایه در مقابل سایر بازارهای موازی و چشم‌انداز پیش روی سایر بازارهای موازی (دلار، طلا، ملک، اوراق سپرده‌ای) از سوی مدرسان این دوره، شاهین قشقایی، رامتین نریمانی، محبوبه داودی و علی هاشمی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت ) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین و اطلاع از سایر دوره های آموزشی


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.