• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می کند

دوره آموزشی آشنایی با سایت بورس تهران و مفاهیم اولیه تابلوخوانی در بورس

تاريخ 1399/04/23 ساعات 15:19

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «آشنایی با سایت tsetmc.com و مفاهیم اولیه تابلوخوانی در بورس» برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران در تداوم برنامه‌های آموزشی خود با محوریت بازار سرمایه به خاطر رونق شدید این بازار و اقبال ویژه مردم و سرمایه‌گذاران به آن، یک دوره آموزشی برای آشنایی سرمایه‌گذاران با سایت بورس تهران، تابلوخوانی و مفاهیم بنیادی بورس تدارک دیده است.

این دوره آموزشی طی 6 ساعت آموزشی در روزهای 26 تیرماه و دوم مرداد ماه از ساعت 9 لغایت 12برگزار می‌شود.

آشنایی با اصطلاحات صفحه tsetmc، معرفی نماد شرکت‌ها و اصطلاحات آنها،  بررسی سابقه معاملات سهم،  بررسی معاملات بلوکی و عمده و تاثیر آن بر بازار، معرفی صنایع بورسی و ویژگی‌های آنها، معرفی بازار بورس، فرابورس، بورس کالا و انرژی و ویژگی‌های هر کدام، معرفی انواع شاخص‌ها و کاربرد آنها، آشنایی با ارزش معاملات و ارزش بازار و شناسایی ورود و خروج نقدینگی به بازار، خرید و فروش حقیقی و حقوقی و شناسایی قدرت آنها و  بررسی نسبت p به e و سهم و مقایسه آن با p به e صنعت از جمله مفاهیمی است که در این دوره ارائه می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت ) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین و اطلاع از سایر دوره های آموزشی


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.