• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی مدیریت خرید و سفارشات خارجی

تاريخ 1399/04/23 ساعات 15:17

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی (ITECC) اتاق تهران یک دوره آموزشی با عنوان «مدیریت خرید و سفارشات خارجی» برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران در راستای ارائه خدمات آموزشی به اعضای خود و جامعه تجار و بازرگانان، یک دوره آموزشی در حوزه نحوه مدیریت خرید خارجی برگزار کرده است که می‌تواند مورد توجه مدیران بنگاه‌ها به ویژه مدیران خرید و مسوول در عقد قراردادهای سفارشات خارجی قرار گیرد.

این دوره آموزشی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی از 20 مرداد ماه به صورت حضوری آغاز شده و در روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 الی 20 برگزار می‌شود.

بررسی منابع و اهمیت آن در خرید خارجی، اخذ استعلام و برگزاری مناقصه، شرایط پرداخت در خریدهای خارجی، ترم تحویل و انتخاب مناسب آن در خرید خارجی،      بررسی فنی، بازرگانی و مالی پیشنهادات فروشندگان و نکات مهم آن، تهیه جدول مقایسه قیمت و پارامترهای مهم آن، صدور سفارش یا انعقاد قرارداد با برنده استعلام یا مناقصه، انواع بیمه‌های تجاری، بازرسی و اهمیت آن در خرید خارجی، حمل کالا و انتخاب بهینه نوع حمل و نکات مدیریتی و مهم در فرایند خرید خارجی از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره تعیین شده است.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

• دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین و اطلاع از سایر دوره های آموزشی


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.