• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

دوره آموزشی نکات کاربردی در نحوه تشکیل و اداره مجامع و ارکان تشکل‌ها

تاريخ 1399/04/23 ساعات 15:14

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران(ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «نکات کاربردی در نحوه تشکیل و اداره مجامع و ارکان تشکل، اتحادیه، انجمن و سندیکا و مسئولیت‌های مدنی و کیفری مدیران اتحادیه و اعضا در حوزه فعالیت‌های تجاری» برگزار ‌می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران در راستای برنامه‌های آموزشی خود برای تشکل‌های بخش خصوصی تلاش کرده است تا در یک دوره آموزشی که در سه جلسه برگزار می‌شود، نکاتی کاربردی در باب مدیریت و اداره مجامع تشکل‌ها و مسئولیت مدنی اعضای هیات مدیره تشکل‌ها برگزار کند.

این دوره آموزشی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در روزهای سی‌ام تیر ماه و ششم و سیزدهم مرداد ماه از ساعات 14 الی 18 به صورت حضوری برگزار ‌می‌شود. موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران در طراحی این دوره آموزشی مدیران اتحادیه‌ها، اصناف و تشکل‌ها و مدیران رده یک شرکت‌های عضو تشکل‌ها را مخاطب قرار داده است.

نکات کاربردی در نحوه تشکیل و اداره مجامع و ارکان تشکل‌ها، تنظیم صورتجلسات و ثبت آنها مطابق قانون تجارت و سایر قوانین موضوعه، مسئولیت مدنی و کیفری مدیران در برابر اعضا، مسئولیت مدنی و کیفری مدیران در برابر طرف‌های تجاری و اشخاص ثالث، مسئولیت مدنی و کیفری مدیران در برابر دولت و سایر نهادهای حاکمیتی، آشنایی با قوانین و مقررات نوین در حوزه تجارت الکترونیکی و محرمانگی اطلاعات و اسرار تجاری، آشنایی با آیین‌نامه تشکل‌های اقتصادی زیرمجموعه اتاق‌های بازرگانی، آشنایی با نمونه اساسنامه مورد تایید اتاق بازرگانی تهران و ایران، حوزه اختیارات و اقدامات تشکل‌های اقتصادی زیرمجموعه اتاق بازرگانی تهران و آشنایی با سامانه ثبت تشکل‌ها در پرتال ثبت شرکت‌ها سرفصل‌های آموزشی این دوره خواهد بود.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین و اطلاع از سایر دوره های آموزشی


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.