• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

دوره آموزشی کارمندیابی، جذب و استخدام

تاريخ 1399/03/13 ساعات 10:48

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «کارمندیابی، جذب و استخدام» برگزار ‌می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران که برنامه‌های آموزشی خود را به طور جدی از اردیبهشت ما به دو صورت آنلاین و حضوری اما با رعایت اصول بهداشتی و پروتکل‌های حفاظتی کلید زده است، در ادامه برنامه‌های آموزشی کاربردی در جهت توانمندسازی فعالان اقتصادی یک دوره آموزشی با موضوع جذب و استخدام کارکنان برای بنگاه‌ها را در تقویم آموزشی خود قرار داده است.

این دوره آموزشی 8 ساعته در روزهای پنجشنبه، پنجم و دوازدهم تیر ماه سال جاری از ساعت 9 تا 13 برگزار می‌شود و مدرس آن علاوه بر این که از اعضای هیات علمی موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران است، مورد تایید موسسه WIFI اتریش نیز قرار گرفته است.

در این دوره آموزشی سرفصل‌های مفصلی در رابطه با پیامدهای جذب نیروی مناسب و نامناسب برای سازمان، نقش واحد منابع انسانی، اهمیت برند کارفرما در جذب و استخدام نیرو، معرفی فرآیند جذب در قالب فلوچارت، برنامه‌ریزی جذب نیروی انسانی و پیش بینی، کارمند یابی، ارزیابی، دوره آموزشی، انعقاد قرارداد و ... مورد بحث قرار می‌گیرد.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره‌ آموزشی ‌می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت، کلاس بر اساس تاریخ ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. هم‌چنین متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و88107723 تماس بگیرند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام دوره کارمندیابی، جذب و استخدام

ثبت‌نام آنلاین و کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌های آموزشی

 

 


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.