• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

دوره آموزشی مدیریت خرید و سفارشات خارجی

تاريخ 1399/02/22 ساعات 10:03

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «مدیریت خرید و سفارشات خارجی» برگزار ‌می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران در تداوم برنامه‌های آموزشی خود در راستای افزایش آگاهی و دانش فعالان اقتصادی از حوزه تجارت، دوره آموزشی  مدیریت خرید و سفارشات خارجی را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به صورت حضوری برگزار ‌می‌کند.

این دوره آموزشی از دهم خرداد ماه آغاز شده و در روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 14الی16 برگزار خواهد شد.

 در دوره آموزشی مدیریت خرید و سفارشات خارجی مفاهیمی چون بررسی منابع و اهمیت آن در خرید خارجی، اخذ استعلام و برگزاری مناقصه، شرایط پرداخت در خریدهای خارجی، ترم تحویل و انتخاب مناسب آن در خرید خارجی، بررسی فنی، بازرگانی و مالی پیشنهادات فروشندگان و نکات مهم آن، تهیه جدول مقایسه قیمت و پارامترهای مهم آن، صدور سفارش یا انعقاد قرارداد با برنده استعلام یا مناقصه، انواع بیمه‌های تجاری، بازرسی و اهمیت آن در خرید خارجی، حمل کالا و انتخاب بهینه نوع حمل و نکات مدیریتی و مهم در فرایند خرید خارجی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره ‌می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت، کلاس بر اساس تاریخ ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و88107723 تماس بگیرند.

 

ثبت‌نام آنلاین

• فرم ثبت نام دوره مدیریت

 

 


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.