• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

دوره آموزشی آنلاین مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی

تاريخ 1399/02/16 ساعات 10:53

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی آنلاین با عنوان «مدیریت مالی برای مدیران غیرمالی» برگزار ‌می‌کند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران پس از حدود دو ماه وقفه در برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی که برای مقابله با شیوع ویروس کرونا صورت گرفت، در راستای ایفای مسئولیت خود در قبال ارتقای دانش و توانمندسازی فعالان اقتصادی، برگزاری دوره‌های آموزشی خود را به صورت آنلاین آغاز کرد.

بر اساس اطلاعیه موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، دوره آموزشی آنلاین مدیریت مالی برای مدیران غیرمالی قرار است طی 8 ساعت در تاریخ‌های 28 اردیبهشت ماه، از ساعت 11 الی 13 و روزهای 30 اردیبهشت و 11 و 18 خردادماه از ساعت 18 الی 20 برگزار ‌می‌شود.

آشنایی با صورت‌های مالی، مهندسی سود، تحلیل صورت جریان نقد، نسبت‌های مالی، تحلیل ترازنامه و سود و زیان، نکات طلایی مالیاتی، روش‌های کاهش هزینه و افزایش سود، نقطه سر به سر محصولات، نحوه خواندن صحیح صورت‌های مالی، تجزیه و تحلیل کیفیت اطلاعات مالی و روش‌های تامین مالی از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره خواهد بود.       

علاقمندان برای حضور در این دوره آموزشی ‌می‌توانند جهت ثبت‌نام به سایت موسسه آموزش اتاق تهران به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های كوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت، كلاس بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشكیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های ٨٨١٠٧٧٣٢ و ٨٨١٠٧٧٢٣ تماس حاصل کنند.

فرم ثبت‌نام و اطلاعات بیشتر

ثبت‌نام آنلاین

 


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.