• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می کند

كارگاه آموزشی نحوه نگارش رای داوری

تاريخ 1399/02/16 ساعات 10:52

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITECC) یک کارگاه آموزشی با عنوان «نحوه نگارش رای داوری» به صورت آنلاین برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران در راستای مسئولیت خود برای توانمندسازی و بالا بردن آگاهی فعالان اقتصادی و اعضای تشکل‌ها و نهادهای بخش خصوصی، و با توجه به تداوم خطر شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی خود را به صورت آنلاین از سر گرفته است.

بر این اساس، كارگاه آموزشی آنلاین «نحوه نگارش رای داوری» با همکاری موسسه آموزش و مرکز داوری اتاق تهران، طی2 ساعت آموزشی در روز سه‌شنبه ٢٣ اردیبهشت ماه، ساعت ١١ لغایت 13 برگزار می‌شود و سرفصل‌های این کارگاه آموزشی، شامل مفاهیمی چون شور داوران، ساختار محتوایی رأی داوری، ساختار شكلی رأی داوری، انواع رأی داوری و صدور نظریه مخالف یا موافق است که توسط فرهاد پیری، مشاور دفتر مركز داوری اتاق بازرگانی تهران ارائه خواهد شد.

علاقمندان برای حضور در این کارگاه می‌توانند جهت ثبت‌نام به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir‌ قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های كوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت، كلاس بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشكیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های ٨٨١٠٧٧٣٢ و ٨٨١٠٧٧٢٣ تماس حاصل کنند.

 

فرم ثبت‌نام کارگاه آموزشی نحوه نگارش رأی داوری

ثبت‌نام آنلاین

           

 


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.