• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی آنلاین شیوه‌های همکاری در تشکل‌ها

تاريخ 1399/02/16 ساعات 10:50

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITECC)، دوره آموزشی آنلاین شیوه‌های همکاری در تشکل‌ها را برای فدراسیون‌ها و تشکل‌های عضو اتاق بازرگانی تهران برگزار ‌می‌کند.

پس از آن که برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی اتاق تهران به دلیل شیوع ویروس کرونا از ابتدای اسفندماه متوقف شده بود، از اردیبهشت ماه و با برگزاری چند دوره و کارگاه آموزشی برای فعالان اقتصادی و تشکل‌های بخش خصوصی آغاز شده است.

دوره آموزشی شیوه‌های همکاری در تشکل‌ها از 17 اردیبهشت ماه آغاز شده و طول دوره 8 ساعت آموزشی است. این دوره آموزشی چهارشنبه‌ها ساعت 11 الی 13 برگزار شده و هدایت آن را پدرام موسوی و علیرضا سیاسی‌راد بر عهده خواهند داشت.

سرفصل­های آموزشی این دوره در دو بخش اصول، قواعد و تکنیک‌های اجتماع‌سازی و کمپین و انواع همکاری و فدراسیون‌سازی در تشکل­های اقتصادی تقسیم بندی شده که هر کدام دارای زیرشاخه‌های متنوعی از نظام تصمیم‌گیری تا بروز تعارض و اجماع‌سازی را در برمی‌گیرد و با آسیب‌شناسی نظام تشکلی در کشور به راه‌های همکاری بین تشکل‌ها می‌پردازد.

علاقمندان برای حضور در این دوره آموزشی ‌می‌توانند جهت ثبت نام به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های كوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت، كلاس بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت نام از سوی متقاضیان تشكیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های ٨٨١٠٧٧٣٢ و ٨٨١٠٧٧٢٣ تماس حاصل کنند.

 

فرم ثبت‌نام دوره آموزشی شیوه‌های همکاری در تشکل‌ها

 

ثبت‌نام آنلاین

           

 


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.