• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

موسسه آموزش اتاق بازرگانی تهران برگزار کرد

تاريخ 1399/02/07 ساعات 08:43

نخستین دوره مجازی تجارت بین‌الملل ویژه اعضاء

 

اولین دوره از مجموعه دوره های آنلاین موسسه آموزش  اتاق بازرگانی تهران برگزار گردید . این مجموعه دوره های آنلاین با توجه  به تعهد آموزش موسسه آیتک به مجموعه اعضاء اتاق بازرگانی تهران در جهت توانمند سازی اعضا در حوزه تجارت بین الملل برگزار گردید.

دوره آموزش مجازی تجارت بین‌الملل با حضور جناب آقای بهزاد نجفی به عنوان مدرس دوره در موسسه آیتک برگزار شد و مورد استقبال شرکت کنندگان و مدرس دوره قرار گرفت.

این دوره با بهره گیری از قابلیتهای بالای کلاس مجازی بدون حضور فیزیکی شرکت‌کنندگان در کلاس، قابلیت تعامل بین مدرس و متقاضی، امکان اشتراک گذاری صدا و ویدئو، امکان برگزاری آزمون، امکان دانلود جزوه و ... را فراهم می آورد و شرکت‌کنندگان با شرکت در این کلاس از تجربه شرکت در کلاس مجازی با بالاترین امکانات و بدون مواجه شدن با مخاطرات محیط خارج از منزل بهره‌مند خواهند شد.

این دوره با هدف آشنایی شرکت‌کنندگان با فرآیند تجارت بین‌الملل، اینکوترمز و اهمیت آن، پیشنهاد فنی و پیشنهاد مالی، شرکت در جلسات و نحوه نگارش صورتجلسه، موافقت نامه، عقد قرارداد خرید-درخواست اصلاح قرارداد جاری، سفارش‌گذاری و اخذ تایید سفارش، هماهنگی و تنظیم مدارک خرید و حمل کالا، پرداخت های بین المللی ( TT.LC )، فرآیند عملکرد اعتبار اسنادی و مکاتبات لازم، اعتبارات اسنادی دیداری و مدت دار-راهکارها، اصطلاحات، هزینه ها، سفارش حمل و نقل، انواع اسناد حمل و بررسی های لازم، اصلاح اسناد حمل، مکاتبات مربوط به کالای معیوب یا مغایر و بسته بندی خراب، فرمهای RGA,RA,RMA، شکایات و دعاوی بین المللی، درخواست نمایندگی و شرایط آن، نمایشگاه های بین المللی، مذاکرات نمایشگاهی و روشهای پیگیری، صادرات، مکاتبات معرفی محصول و بازاریابی، فروش مستقیم تامین کننده به مشتریان شرکتها و راهکارهای ایجاد امنیت، خرید و فروش انحصاری ارائه شد.

 


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.