• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزش داوری

تاريخ 1398/12/03 ساعات 15:32

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITEEC) دوره «آموزش داوری» برگزار می‌کند.

 

اتاق بازرگانی تهران برای افزایش آگاهی بنگاه‌های بخش خصوصی در خصوص عقد قرارداد، بروز اختلافات تجاری و چگونگی و حل و فصل آن یک دوره آموزش داوری برگزار می‌کند. این دوره آموزشی طی 16 ساعت و  در روزهای  چهاردهم و پانزدهم اسفندماه از ساعت 9 لغایت 18 برگزار می‌شود.

لازم است توضیح داده شود که وکلای دادگستری، کارآموزان وکالت، اعضای اتاق بازرگانی تهران، مدیران حقوقی شرکت‌های دولتی و خصوصی و افراد دارای معرفی‌نامه از دفاتر استانی مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران با ارائه مدرک از 25 درصد تخفیف برخوردار خواهند بود.

در این دوره آموزشی مباحثی چون روش‌های حل و فصل اختلاف، انواع داوری، قرارداد داوری و تنظیم آن، تشکیل دیوان داوری، فرایند رسیدگی داوری، نحوه نگارش رأی داوری و حمایت و نظارت قضایی بر داوری تدریس می‌شود. عزت‌الله امانی شلمزاری، فرهاد پیری، نوبان فشندی و حسن فضلی مدرسان این دوره آموزشی خواهند بود.

علاقمندان به شرکت در این دوره آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir   آمادگی خود را برای حضور اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین نیز از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است. هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این دوره آموزشی با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام آموزش داوری

 

کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام آنلاین

 


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.