• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی شیوه‌های همکاری در تشکل‌ها

تاريخ 1398/12/03 ساعات 15:30

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «شیوه‌های همکاری در تشکل‌ها» را برگزار می کند.‌

 اتاق بازرگانی تهران در تداوم برنامه‌های آموزشی خود در ماه پایان سال یک دوره آموزشی به منظور توسعه هر چه بیشتر تشکل‌ها برنامه‌ریزی کرده است که با عنوان شیوه‌های همکاری در تشکل‌های برگزار می‌شود. این دوره آموزشی روزهای پنجم و دوازدهم اسفندماه از ساعت 14 الی 18 برپا می‌شود و مدرسان آن پدرام موسوی و علیرضا سیاسی‌راد هستند.

سرفصل‌های آموزشی این دوره در جلسه نخست، مواردی چون اصول، قواعد و تکنیک‌های اجتماع‌سازی و کمپین،            آسیب‌شناسی نظام تصمیم‌گیری تشکلی در ایران، آشنایی با علل بروز تعارض، معیارها و ویژگی‌های تصمیم‌گیری جمعی خوب و آشنایی با مفهوم و تعاریف اجماع‌سازی خواهد بود و در جلسه دوم، انواع همکاری و فدراسیون‌سازی در تشکل‌های اقتصادی، آسیب‌شناسی همکاری بین تشکلی در ایران، تحلیل موقعیت نظام تشکلی در ایران،   مفاهیم و تعاریف همکاری بین سازمانی، چالش‌ها و منافع همکاری بین تشکلی و مدل‌های همکاری بین تشکلی تبیین خواهد شد.

علاقمندان به شرکت در این دوره آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir  آمادگی خود را برای حضور اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین نیز از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است. هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این دوره آموزشی با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام شیوه‌های همکاری در تشکل‌ها

 

کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام آنلاین

 


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.