• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

دوره آموزشی تجارت ‌بین‌الملل

تاريخ 1398/11/19 ساعات 10:46

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITEEC) یک دوره آموزشی با عنوان «تجارت ‌بین‌الملل» برگزار ‌می‌کند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برای ماه پایانی سال جاری، برگزاری یک دوره آموزشی در حوزه تجارت بین‌الملل را در برنامه کاری و آموزشی خود قرار داده است که با توجه به سرفصل‌های متنوع و گسترده آن می‌تواند در راستای توانمندسازی مدیران بنگاه‌های اقتصادی، فعالان تجارت خارجی، جوانان و کسانی که متقاضی ورود به حوزه تجارت خارجی هستند، موثر و مفید واقع شود.

دوره آموزشی تجارت ‌بین‌الملل طی 16 ساعت آموزشی و در روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 تا 20 برگزار ‌می‌شود و نخستین جلسه و شروع این دوره روز پنجم اسفندماه 98 خواهد بود.

مدرس این دوره آموزشی سید بهزاد نجفی است و سرفص‌هایی چون فرآیند تجارت ‌بین‌الملل، اینکوترمز و اهمیت آن، پیشنهاد فنی و پیشنهاد مالی، شرکت در جلسات و نحوه نگارش صورتجلسه، موافقت‌نامه، عقد قرارداد خرید، سفارش‌گذاری و اخذ تایید سفارش، هماهنگی و تنظیم مدارک خرید و حمل کالا، پرداخت‌های ‌بین‌المللی فرآیند عملکرد اعتبار اسنادی و مکاتبات لازم و ... در این دوره آموزشی ارائه می‌شود.

علاقمندان به شرکت در این دوره آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir  آمادگی خود را برای حضور اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین نیز از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این دوره آموزشی با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام

کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌ها و ثبت‌نام آنلاین

 


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.