• 88107723, 88714940, 88107726, 88107732
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

آشنایی با مقررات بیمه و تامین اجتماعی

تاريخ 1398/08/20 ساعات 15:28

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITECC) یک کارگاه آموزشی با عنوان «آشنایی با مقررات بیمه و تامین اجتماعی» ویژه تشکل‌های اقتصادی برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با طراحی کارگاه آموزشی آشنایی با مقررات بیمه و تامین اجتماعی، ارتقای توان و آگاهی اعضای تشکل‌ها در حوزه بیمه و تامین اجتماعی و نیز کاهش مشکلات بنگاه‌ها در مواجهه با مسایل بیمه‌ای را هدف قرار داده است. این کارگاه قرار است در 27 آبان ماه جاری و طی چهار ساعت آموزشی از ساعت 15 الی 19برگزار شود.

بر اساس آنچه در اطلاعیه موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران آمده است، در این کارگاه آموزشی مفاهیمی چون «جایگاه سازمان تامین اجتماعی در نظام بیمه‌ای کشور»، «مشمولان و غیرمشمولان سازمان تامین اجتماعی»، «انواع بیمه‌ها در سازمان تامین اجتماعی»، «قوانین مرتبط با حوزه کارفرمایی»، «حق بیمه قرارداد کار و پیمانکار و تفاوت قراردادهای کاری و پیمانکاری»، «اصول محاسبات و مطالبات حق بیمه در موضوعات و اشکال مختلف» و «بازرسی کارگاهی و بازرسی دفاتر قانونی و نحوه بازرسی دفاتر قانونی» ارائه می‌شود و مدرس آن صغری علی‌آبادی، مدیر امور بیمه و تامین اجتماعی اتاق بازرگانی تهران خواهد بود.

علاقمندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام و معرفی نامه به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین نیز از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این کارگاه با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.