• 88723801, 88723804, 88723805
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی مقررات گمرکی واردات و ترخیص کالا

تاريخ 1398/07/14 ساعات 15:47

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITECC) یک کارگاه آموزشی با عنوان «مقررات گمرکی واردات و ترخیص کالا» برگزار می‌کند.

این کارگاه آموزشی که به منظور ارتقای دانش تجاری تشکل‌های اقتصادی عضو اتاق تهران تدارک دیده شده است، روز 29 مهرماه به مدت چهار ساعت آموزشی از ساعت 15 الی 19 در موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران برپا خواهد شد.

سرفصل‌های آموزشی در این کارگاه، شامل مواردی چون تعاریف و اصطلاحات مرتبط شامل اظهار کالا، اظهار خلاف واقع، اماکن گمرکی، قلمرو گمرکی، حقوق ورودی، صاحب کالا، ترخیص، انواع رویه‌های گمرکی و اسناد مورد نیاز به منظور انجام تشریفات گمرکی جهت کالای وارده به کشور، انواع رویه‌های گمرکی صادراتی و فرایند انجام تشریفات، نحوه تعیین ارزش کالای ورودی و صدوری در گمرک، تبیین و تحلیل تشریفات قبل و بعد از اظهار کالا به گمرک و مصادیق مهم معافیت‌ها و ممنوعیت‌های گمرکی خواهد بود.

علاقمندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این کارگاه با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.