• 88723801, 88723804, 88723805
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

کارگاه آموزشی بهره‌وری انرژی و شاخص‌های اندازه‌گیری

تاريخ 1398/06/16 ساعات 13:34

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (آیتک) یک کارگاه آموزشی با عنوان «بهره‌وری انرژی و شاخص‌های اندازه‌گیری در انرژی» برگزار ‌می‌کند.

 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در ادامه برنامه‌های آموزشی خود برای توانمندسازی اعضای خود و فعالان اقتصادی بخش خصوصی، یک کارگاه کاملاً تخصصی و حرفه‌ای در حوزه بهره‌وری انرژی برگزار می‌کند.

 این کارگاه آموزشی به مدت 9 ساعت و در روز شنبه 23 شهریور ماه سال جاری از ساعت 8:30 تا 17 در محل ساختمان آموزش اتاق تهران برپا می‌شود. این کارگاه سه مدرس دارد و استیفتر راینر، هلموت برگر و حمید ناصری مطالب این کارگاه را به مخاطبان ارائه می‌دهند.

 در این کارگاه سرفصل‌هایی چون اصول و مفاهیم مدیریت پروژه در بخش انرژی، اصول و روش‌های ممیزی و مدیریت انرژی، مدل مدیریت انرژی، بهره‌وری انرژی و شاخص‌های اندازه‌گیری و ... آموزش داده می‌شود.

 علاقمندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

 هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این کارگاه با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

اطلاعات بیشتر و فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.