• 88723801, 88723804, 88723805
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

کارگاه آموزشی ارائه موثر ویژه تشکل‌های اقتصادی

تاريخ 1398/06/16 ساعات 13:32

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (آیتک) یک کارگاه آموزشی با عنوان «ارائه موثر» ویژه تشکل‌های اقتصادی عضو اتاق تهران برگزار ‌می‌کند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در ادامه برنامه‌های آموزش خود برای توانمندسازی و تقویت تشکل‌های بخش خصوصی و کارکنان و اعضای این تشکل‌ها یک کارگاه آموزشی با عنوان ارائه موثر برگزار می‌کند.

 این کارگاه آموزشی به مدت هشت ساعت و در روزهای دوشنبه 25 شهریور ماه و شنبه ششم مهر ماه سال جاری از ساعت 15 تا 19 در محل ساختمان آموزش اتاق تهران برپا می‌شود. تدریس در این کارگاه برعهده دکتر موسوی و دکتر وطن پرست است و مخاطبان آن مسئولان دفاتر، منشی‌ها و کارکنان تشکل‌ها هستند.

 در این کارگاه سرفصل‌هایی چون ارائه مطالب و انواع ارائه، تفاوت ستینگ در ارائه، درگیرسازی احساس، تهیه پاورپوینت موثر، خطاهای رایج در ارائه و ... آموزش داده می‌شود.

 علاقمندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

 هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این کارگاه با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

 

اطلاعات بیشتر و فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.