• 88723801, 88723804, 88723805
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی جامع بازرگانی

تاريخ 1398/05/27 ساعات 14:20

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITECC) یک دوره آموزشی جامع بازرگانی با مشارکت جمعی از اساتید برجسته حوزه بازرگانی برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران این دوره آموزشی را با هدف ارتقا دانش و توانمندی فعالان اقتصادی برنامه‌ریزی کرده و برگزاری آن را از سوم مهر ماه کلید خواهد زد. دوره جامع بازرگانی طی 57 ساعت آموزشی برگزار خواهد شد و روزها و ساعات برگزاری آن، چهارشنبه‌ها از ساعت 16 تا 20 و پنجشنبه‌ها از ساعت 9 تا 13 خواهد بود.

اصول و کلیات تجارت بین‌الملل، مکاتبات و مذاکرات تجاری، اینکوترمز، مقررات امور گمرکی و ترخیص کالا، آشنایی با سامانه جامع تجارت و سامانه نیما، مدیریت خرید و سفارشات خارجی، مقررات صادرات و واردات و آشنایی با کارت بازرگانی و نحوه دریافت کارت از جمله سرفصل‌های آموزشی در این دوره خواهد بود که جمعی از اساتید برجسته حوزه بازرگانی تدریس آن را برعهده دارند.

علاقمندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام و معرفی‌نامه به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.