اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی آشنایی با شرکت‌های مدیریت صادراتی

تاريخ 1398/05/13 ساعات 09:33

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران، یک دوره آموزشی با عنوان «آشنایی با شرکت‌های مدیریت صادراتی» برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این دوره آموزشی چهار ساعته طی روز یکشنبه 3 شهریور ماه امسال از ساعت 16 الی 20 در محل ساختمان آموزش اتاق تهران برگزار می‌شود. اعضای اتاق تهران برای حضور در این دوره آموزشی از 20 درصد تخفیف برخوردار هستند.

در این دوره آموزشی موضوعات، مزایای شرکت‌های مدیریت صادرات در ایران، فرآیند ثبت شرکت‌های مدیریت صادرات در ایران و همچنین آشنایی با فرآیند رتبه‌بندی شرکت‌های مدیریت صادرات در کشور توسط مظفر ناصری که مسوولیت اداره تنظیم مقررات دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت را برعهده دارد، تدریس می‌شود.

علاقمندان برای حضور در این دوره باید فرم تکمیل شده ثبت‌نام را به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir  به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی کسب و کار اتاق بازرگانی تهران ارسال کنند. هم‌چنین از طریق لینک انتهای همین خبر می‌توان به صورت آنلاین در این دوره آموزشی ثبت‌نام کرد.

همچنین متقاضیان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88107732 - 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت اولویت حضور در این دوره با اشخاصی است که زودتر مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین