اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

روش‌های پرداخت بین‌المللی

تاريخ 1398/05/08 ساعات 10:54

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «روش‌های پرداخت بین‌المللی» برگزار می‌کند.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران در نظر دارد، طی یک دوره آموزشی، روش‌های مرسوم در پرداخت‌های بین‌المللی را به فعالان اقتصادی و اعضای خود معرفی کند.

 این دوره آموزشی هشت ساعته، در روزهای دوشنبه و چهارشنبه، 11و 13 شهریورماه از ساعت 16 لغایت 20 در ساختمان شماره 3 اتاق تهران برگزار می‌شود.

در دوره آموزشی روش‌های پرداخت بین‌المللی، مفاهیمی چون روش‌های مرسوم در پرداخت، تفاوت سفته و برات، اعتبارات اسنادی، عناصر اعتبارات اسنادی و انواع اعتبارات اسنادی به شرکت‌کنندگان توضیح داده می‌شود.

علاقمندان به شرکت در این دوره کوتاه آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین