اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

کارگاه آموزشی آیین نگارش و اصول نامه‌نگاری

تاريخ 1398/05/01 ساعات 11:43

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) کارگاه آموزشی «آیین نگارش و اصول نامه‌نگاری» را برگزار ‌می‌کند.

این کارگاه آموزشی که ویژه تشکل‌های عضو اتاق و به منظور ارتقای توانمندی‌های تشکل‌ها طراحی شده است، 14 مرداد ماه از ساعت 15 الی 19 در محل ساختمان شماره (2) اتاق بازرگانی تهران برگزار ‌می‌شود. مسئولان دفاتر و منشی و کارکنان تشکل‌های اقتصادی مخاطبان این دوره هستند. حضور در این کارگاه برای نمایندگان تشکل‌ها متضمن پرداخت هزینه نیست اما همراه داشتن معرفی‌نامه از تشکل مربوطه الزامی است.

در این کارگاه آموزشی چهار ساعته، آشنایی تشکل‌ها با فنون گزارش‌نویسی اداری و نامه‌نگاری، اصول نامه‌نگاری تجاری، شناخت سیستم گردش کار مکاتبات اداری، آشنایی با دستور زبان و نحوه نامه‌نگاری، آشنایی با اصطلاحات و انواع نامه‌های اداری و مراحل تهيه نامه اداري و یادداشت‌برداری انجام ‌می‌پذیرد.

علاقمندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام و معرفی‌نامه به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین