اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی تولید پادکست

تاريخ 1398/04/29 ساعات 10:58

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITECC) یک کارگاه آموزشی با عنوان «تولید پادکست» ویژه تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، کارگاه آموزشی تولید پادکست که در جهت افزایش توان تشکل‌های بخش خصوصی برای ارتباط با فعالان اقتصادی بخش خصوصی و جامعه مخاطبان آنها تدوین و طراحی شده است، کارشناسان روابط عمومی و مسوولان فضای مجازی تشکل‌ها را مخاطب قرار داده تا اصول تولید پادکست به عنوان یک رسانه روز، را به آنها آموزش دهد.

این کارگاه آموزشی به مدت هشت ساعت در روزهای دوشنبه 31 تیرماه و 7 مرداد ماه 98 از ساعت 15 تا 19 برگزار می‌شود. تدریس در این کارگاه برعهده فرشید غضنفرپور است و شرکت در آن برای نمایندگان تشکل‌ها رایگان و با ارائه معرفی‌نامه امکان‌پذیر است.

در این کارگاه آموزشی سرفصل‌هایی چون استفاده از موبایل د رتولید پادکست، اصول طراحی محتوای پادکست با توجه به مخاطبان و اصول فنی ساخت پادکست مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

علاقمندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام و معرفی‌نامه به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

 

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

 

 دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت نام آنلاین